Riddim Dance by AronMITU

AronMITU je tanečníčka a lektorka tanca, ktorá začala s tancom už na základnej škole. Prešla mnohými tanečnými súťažami, získala výhry na medzinárodných súťažiach, zasadla aj ako porotkyňa na mnohých tanečných súťažiach pre deti a mládež. Kariéru tanečníčky posunula na vyššiu úroveň, keď sa stala hlavnou choreografkou pre speváčku z USA, na týchto vystúpeniach boli vybraní tí najväčší makači, ktorí absolvovali osobné tanečné tréningy v tanečnej škole, ktorú viedla lektorka AronMITU dlhé roky v Košiciach. 
AronMITU sa aj napriek veľkým úspechom neprestala vzdelávať v tanci, neustále cestuje za vzdelaním do sveta. 

Vyše 10 rokov pôsobí v našom hlavnom meste, kde mala možnosť spolupracovať s najkvalitnejšími tanečnými školami a projektami. Svoje aktivity rozšírila o herectvo, hudbu, fitness … Preto sa stala známou osobnosťou v priemysle kultúry a zábavy .
Sama hovorí, že jej najväčšou vášňou je Jamajka, ktorú študuje od útleho veku, kedy počúvala známe piesne Boba Marley-ho ešte v rodnej Etiópii. 

AronMITU od 10 veku vyrástla na Slovensku. Tanečné lekcie vedie v slovenskom jazyku aj v angličtine.
Návšteva milovanej Jamajky nastala v 2015, kedy AronMITU vycestovala sama ako jediná reprezentantka Slovenska a rodnej Etiópie na vôbec prvý tanečný kemp, ktorý organizovala Jamajka pre svet Dancehallu v hlavnom meste Kingston.

Pre väčšinu je známy medzinárodný projekt Riddim Dance, ktorý sa objavil po prvýkrát v 2014, kedy dostal svoju konečnú podobu, logo vyjadruje všetko čo vlastne je AronMITU ako interprétka.

Najmladším projektom pod taktovkou AronMITU je prvá tanečná škola na Slovensku, ktorá vedie a vzdeláva širokú verejnosť v štýle Dancehall / School of Dancehall. Funguje ako prezenčne tak rovnako aj online . Poskytuje pravidelné lekcie, kurzy a workshopy pre celé Slovensko.